راهنمای خرید

شلوار مناسب هر تیپ اندامی چیست

شلوارزنانه مناسب برای هر تیپ اندامی

شما هم به دنبال خرید بهترین انتخاب از میان انواع شلوار زنانه برای خودتان هستید؟ آیا می دانید که مناسب ترین شلوار برای هر تیپ اندامی، کدام مدل است؟ از شما دعوت می کنیم که مطلب پیش روی خود را تا آخر دنبال کنید و اطلاعات بسیار جالبی در مورد استایل خودتان و شلوار مناسب برای اندام تان، به دست آورید.

شلوار یکی از مهمترین و اصلی ترین لباس هاست که اگر به درستی انتخاب و خریداری شود، می تواند تاثیر گذاری بسیار بالایی در شیک پوش بودن شما داشته باشد و از این طریق شما را بسیار خوش اندام نشان دهد. پس طبیعی است که شما در انتخاب و خرید شلوار زنانه حساسیت داشه باشید و سعی کنید بهترین و زیباترین مدل را برای خودتان تهیه کنید.

شما نیز می توانید قبل از خرید و استفاده از شلوار مورد علاقه خود، در گام اول به اندام خود آشنا شوید و از این طریق یکی از مناسب ترین شلوار را تهیه و خریداری کنید. برای زیبا و خوش هیکل به نظر رسیدن می توانید تنها به چند گزینه توجه داشته باشید. همچنین شما می توانید شلوارهای انتخابی خود را با سایر لباس های تان ست کرده و آنها را در مهمانی های خود بپوشید و به این ترتیب یکی از شیک ترین افراد در مهمانی باشید.

در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد راهنمای خرید یکی از مناسب ترین و شیک ترین شلوار زنانه توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. با ما همراه باشید.

شلوار مناسب برای هر تیپ اندامی

اندام سیبی شکل

اندام های سیبی شکل، به اندام هایی گفته می شود که دور سینه آنها از دور باسن بیشتر بوده و از پاهای صاف و بازوهای باریکی تری را دارند. این افراد بایستی از شلوارهایی استفاده کنند که پاهای آنها را درازتر نشان دهد و بهترین و مناسب ترین گزینه برای آنها، استفاده از شلوارهای دمپا گشاد زنانه که به آن بوت کات هم گفته می شود است که می توانند رنگ مورد نظر خود را نیز دخیل داده و یکی از بهترین این شلوارها را تهیه و خریداری کنند.

اندام گلابی شکل

اندام های گلابی شکل از کمرهای بسیار باریکی برخوردار هستند و امروزه نیز یکی از بهترین استایل ها در جهان شناخته می شوند. مناسب ترین شلوار برای این مدل از تیپ ها نیز شلوارهای زنانه راسته و دمپا گشاد می باشد. یکی از مهمترین آیتم هایی که بایستی این تیپ ها به آن توجه کنند، استفاده نکردن از شلوارهای لوله تفنگی می باشد. این مدل از شلوارهای اندازه باسن شما را به شکل واقعی نشان داده و از شیک پوش بودن و زیبایی شما تا حدودی می کاهد. همینطور بهتر است خانم هایی که این تیپ اندامی را دارند از رنگهای تیره برای شلوار استفاده کنند مثل شلوار ذغالی زنانه که اخیرا مد شده.

اندام های مستطیل شکل

اینگونه از تیپ ها دارای شکم صاف و باسن خوش فرمی هستند به طوری که شما هیچ گونه قوسی را در این تیپ ها مشاهده نمی کنید. بهترین و مناسب ترین گزینه برای این مدل از اندام نیز، استفاده از شلوارهای کمی دم پا گشاد و شلوارهای فاق متوسط می باشد. توصیه می شود که این مدل از اندام ها به هیچ وجه از شلوارهای راسته، بدون هیچ شکل و ساده استفاده نکنند.

اندام های مثلثی شکل

اندام های مثلثی شکل، از شانه های باریک تری نسبت به دور باسن برخوردار بوده و می توانند از انواع بسیار زیادی شلوار نیز استفاده کنند. از مهمترین مدل شلوارهایی که این افراد می توانند استفاده نمایند، می توان به شلوار راسته زنانه، شلوار دمپا گشاده و شلوارهای پالاتزو اشاره کرد. شما نیز می توانید با توجه به شکل اندام خود، یکی از بهترین خریدها را تجربه کنید.

اندام های مثلث برعکس

اگر عرض شانه از عرض باسن کوتاهتر باشد با نام اندام مثلث برعکس شناخته می شود. بهترین مدل شلوار برای این اندام شلوار مام فیت زنانه است.

خرید شلوار زنانه

حال شما نیز می توانید با توجه به اطلاعاتی که در قسمت های قبلی به آن اشاره شد، یکی از بهترین و شیک ترین شلوار را انتخاب کرده و آن را خریداری کنید. البته در نظر داشته باشید که شلوار زنانه امروزه در طرح ها و رنگ های بسیار متنوعی طراحی و وارد بازار می شوند که شاید شما در انتخاب یکی از مناسب ترین آنها، دچار شک و تردید شوید. این در حالی است که می توانید به راحتی با در نظر گرفتن برخی از آیتم ها، یکی از بهترین و شیک ترین آن را خریداری کنید.

امروزه طراحان لباس نیز به این امر توجه ویژه ای را دارند و سعی می کنند تا تیپ های مختلف را شناسایی کرده و از این طریق بهترین شلوار را برای هر یک از اندام های مختلف، تعریف کنند. شما نیز می توانید شلوار زنانه مورد علاقه خود را به راحتی از فروشگاه آژند استایل تهیه و آن را مورد استفاده قرار دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *